Zgłoś się na DOFE


Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich z Wielkopolski? Ta propozycja jest dla Ciebie. Pochwal się swoim projektem podczas zbliżających się Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zgłoś się do 24 kwietnia
.

Od 3 lat niesłabnącą popularnością cieszą się spotkania organizowane w całej Polsce podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). Beneficjenci z Wielkopolski coraz liczniej w nich uczestniczą i chętnie promują swoje projekty. Z roku na rok jest nas coraz więcej! Mamy nadzieję, że tegoroczne przygotowania już zaplanowaliście i Was, Beneficjentów Funduszy Europejskich, nie zabraknie. To dobra okazja, by zaprezentować lokalnym społecznościom swoje osiągnięcia.

W tym roku DOFE potrwają od 18 do 21 maja. Wystarczy, że przynajmniej na jeden dzień udostępnisz publiczności zrealizowane przedsięwzięcie. Można przygotować zniżkę lub za darmo pokazać codzienną ofertę bądź zorganizować dodatkowe wydarzenie. Docenimy każdy pomysł. Pamiętaj, że udział w DOFE to dobra inwestycja w wizerunek.

Zwykle dużym zainteresowaniem cieszą się projekty zapewniające proste i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje nam się lepiej. Są to przedsięwzięcia wpływające na rozwój naszego najbliższego otoczenia. Ale uwagę mogą przyciągnąć również te, które wspierają  przedsiębiorczość i rozwój osobisty. To, czy Twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji, możesz sprawdzić w regulaminie.

Uczestnicy poprzednich edycji chętnie odwiedzali na co dzień niedostępne miejsca – zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie www.dniotwarte.eu. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia.

Najciekawszym akcjom organizowanym w ramach DOFE zapewniamy m.in. promocję poprzez funkcjonalną stronę internetową z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń, profesjonalną kampanię w telewizji, internecie i radiu, a także pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzenia.

Jeśli masz pytania lub wahasz się, napisz pod email dniotwarte@wielkopolskie.pl lub zadzwoń (tel. 61 626 63 37). Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W kolejnym numerze e-biuletynu zamieścimy mapkę z najciekawszymi wydarzeniami, na które można się udać i miejscami, które warto odwiedzić podczas tych kilku majowych dni.