Nasz Region WRPO 2014+ E-MAGAZYN Grafika przedstawia baner: Dialog obywatelski. Silne regiony, silna Europa.

Dialog z Komisją Europejską

Jak powinna wyglądać UE po 2020 roku? Weź udział w dialogu obywatelskim, który odbędzie się 8 października w Poznaniu.

Marszałek Marek Woźniak oraz Wolfgang Münch, Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Polski, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej, Komisja Europejska, zapraszają do udziału w dialogu obywatelskim na temat kształtowania przyszłości Unii Europejskiej, w tym polityki spójności, pn. „Silne regiony, silna Europa”.

Grafika przedstawia logo: Zmieniamy Wielkopolskę. Przyszłość Europy w Twoich rękach. Weź udział w dyskusji. W dialogu wezmą udział eksperci – Posłanka do Parlamentu Europejskiego, dr Agnieszka Kozłowska – Rajewicz oraz prof. dr hab. Jacek Szlachta, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Będziemy rozmawiać o dotychczasowych doświadczeniach we wdrażaniu Funduszy Europejskich w Wielkopolsce - począwszy od 2004 roku. Wspólnie zastanowimy się przede wszystkim nad przyszłością Europy, kierunkami zmian po 2020 r. oraz priorytetami negocjacyjnymi w kolejnym rozdaniu budżetowym UE.

Dialog odbędzie się 8 października w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Sesyjna, godz. 11.00.

Zapraszamy przedstawicieli samorządów, środowisk naukowych, przedsiębiorców, beneficjentów Funduszy Europejskich, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców województwa i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się aktywnie włączyć w dyskusję na temat przyszłości Europy i przedstawić swoją opinię w tej sprawie.

Współorganizatorem dialogu jest Komisja Europejska. Podobne debaty odbywają się w innych województwach. W taki sposób KE chce zachęcić obywateli (także Wielkopolan) do wypowiedzenia się na temat przyszłości UE.

Rejestracja elektroniczna jest prowadzona do 4 października na stronie wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/dialog-obywatelski-silne-regiony-silna-europa

Promujemy naszych beneficjentów zmieniamywielkopolskie@umww.pl
Zestaw logotypów: Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa i Unia Europejska