Nasz Region WRPO 2014+ E-MAGAZYN Grafika w kolorze niebieskim składa się z napisu Łączy nas Wielkopolskie, symbolu dwóch dłoni z lewej strony oraz unijnych gwiazdek z prawej. Pochodzi z archiwum Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Zbliża się kolejna edycja plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE” (grafika z archiwum UMWW)

Łączy nas WIELkopolskiE – po raz drugi!

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”, na najlepsze projekty unijne zrealizowane w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Niebawem poznamy nominowanych!

Zanim przejdziemy do głosowania, swoje zadanie musi wykonać kolegium plebiscytu, które spośród dziesiątek projektów opisywanych na łamach magazynu „Nasz Region” wybierze te, które, jej zdaniem, są najciekawsze, najlepiej zrealizowane i doskonale służą mieszkańcom. Podobnie jak rok temu, ze względu na różnorodność realizowanych przedsięwzięć, przygotowaliśmy cztery kategorie:

Zdjęcie przedstawia laureatów plebiscytu. Wszyscy stoją na scenie prezentując statuetki i dyplomy. Autorem zdjęcia jest Maciej Motylewski. - „Łączy nas... innowacyjność” - projekty związane z innowacyjnością i rozwojem biznesu oraz e-usługami

- „Łączy nas... architektura i kultura ” - projekty związane z rewitalizacją, projekty kulturalne i związane z rozwojem turystyki

- „Łączy nas… dobry klimat” - projekty związane z ochroną środowiska i klimatu

- „Łączy nas... społeczna misja” - projekty związane z aktywizacją społeczno-zawodową i edukacją, a także zdrowiem.

Do każdej z nich wybranych zostanie co najmniej pięć projektów. Lista nominowanych zostanie opublikowana, wzorem ubiegłej edycji, na stronie laczynaswielkopolskie.pl. Następnie do gry wchodzą nasi czytelnicy. To wy bowiem, spośród naszych propozycji, w internetowym głosowaniu, wybierzecie te projekty, które uważacie za najlepsze. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w październiku.

Organizatorem plebiscytu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.

Jak wyglądała gala pierwszej edycji plebiscytu? Co do powiedzenia mieli zwycięzcy? Przekonaj się, oglądając nasz film z tego wydarzenia.

DW

ZOBACZ TAKŻE