Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Tylko tydzień pozostał do Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE). Największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce rozpocznie się 18 i potrwa do 21 maja.

To niezwykła akcja. Wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym. W Wielkopolsce odbędzie się ponad 60 wydarzeń, w tym połowa będzie autorstwa beneficjentów WRPO. To niebywała okazja, aby Wielkopolanie mogli skorzystać z tych atrakcji i zajrzeć za kulisy niektórych obiektów, które na co dzień wydają nam się mniej ciekawe. Podczas dni otwartych będzie można je zobaczyć w innym świetle - być może odkryć na nowo. Co wybrać i dlaczego? Może to być teatr, kino, przejażdżka wozem strażackim czy warsztaty z recyklingu. Lista miejsc i wydarzeń jest niezwykle urozmaicona. Jedno jest pewne, że w te kilka majowych dni mamy szansę na poznanie nowych ludzi i ich historii, ciekawą i inspirującą rozmowę czy odpoczynek na świeżym powietrzu. Co więcej, przekonasz się, jak wiele projektów w Wielkopolsce zostało zrealizowanych dzięki wsparciu z funduszy unijnych.

O wszystkich atrakcjach zorganizowanych w Wielkopolsce i pozostałych województwach przeczytasz na stronie: https://dniotwarte.eu 

Poniżej prezentujemy mapę wybranych wydarzeń w Wielkopolsce, która ułatwi Ci wybór i – mamy nadzieję – zachęci do korzystania z funduszy europejskich.

Mapa z wydarzeniami, które odbędą się na terenie Wielkopolski w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

 

Pobierz jako PDF