Nowe narzędzie promocji

Jeżeli zrealizowałeś projekt unijny dofinansowany z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego i nie zdążyłeś go dobrze wypromować, wykorzystaj szansę i pochwal się nim teraz! Wyślij artykuł, film lub zdjęcia na adres zmieniamywielkopolske@umww.pl, a my sprawimy, że Wielkopolanie dowiedzą się o Twoim projekcie.

Jesteśmy ciekawi, w jaki sposób przy wykorzystaniu dotacji rozwijacie swoje firmy, zmieniacie najbliższe okolice czy rozwiązujecie konkretne problemy społeczne. Szukamy interesujących historii. Szukamy liderów zmian, którzy potrafili przekonać do swojego pomysłu innych, pozyskać dofinansowanie unijne i rozwiązać dany problem. Interesują nas projekty, które są aktualnie realizowane oraz takie, które już się zakończyły, ale ich efekty są wciąż odczuwalne.

Wierzymy, że nikt inny lepiej nie opowie o swoich doświadczeniach niż Wy sami, Beneficjenci WRPO. Chcemy poznać Was, Wasze projekty i pokazać zmiany, które nastąpiły w środowisku lokalnym czy firmie. Zadbamy o to, by informacja o tym, jaki projekt zrealizowałeś, trafiła do mieszkańców regionu.

Do grudnia 2017 r. co najmniej raz w miesiącu będzie się ukazywał e-biuletyn „Nasz Region”. Jeśli Twój projekt jest ciekawy i chcesz o nim opowiedzieć, by zachęcić innych do korzystania z funduszy unijnych, to napiszemy o nim, a może nawet zrobimy materiał filmowy. Opis może się także ukazać w innych publikacjach oraz na naszym profilu FB.  Będzie służył innym jako przykład dobrej praktyki.

Mamy już pierwsze zgłoszenia! W tym wydaniu przeczytasz o projekcie „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”, który jest realizowany przez Departament Edukacji i Nauki UMWW oraz Politechnikę Poznańską we współpracy z samorządami, pracodawcami i szkołami kształcącymi fachowców. Potrwa on do końca 2022 r. W kolejnym numerze e-biuletynu przedstawimy projekt przedszkola w Lubaszu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!