Nasz Region WRPO 2014+ E-MAGAZYN Logo plebiscytu składa się z napisu w kolorze niebieskim „Łączy nas Wielkopolskie”, grafiki przedstawiającej dwie dłonie oraz gwiazdy Unii Europejskiej.

Głosować można do 23 października

Już czas! Głosuj na najlepsze unijne projekty

Angażujesz się w działania na rzecz lokalnych społeczności? Doceniasz zmiany wprowadzane przy wsparciu Funduszy Europejskich? Zagłosuj i wybierz z nami najlepsze unijne projekty w ramach plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”. Głosowanie już ruszyło za pośrednictwem strony laczynaswielkopolskie.pl. Potrwa do 23 października.

Biznes, kultura, architektura, lokalne społeczności, ekologia – we wszystkich tych obszarach od lat obecne są Fundusze Europejskie, przyczyniając się do pozytywnych zmian w regionie.

W centralnej części plakatu znajduje się zdjęcie ludzi ukazujących uniesiony w górę kciuk. Nad zdjęciem jest napis: Głosujesz decydujesz! Wybierz najbardziej wartościowe projekty unijne zrealizowane w naszym regionie. Pod fotografią widnieje napis: Plebiscyt czytelników magazynu i e-magazynu „Nasz region” na najlepsze projekty zrealizowane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Głosowanie od 3 października do 23 października. Spośród tysięcy zrealizowanych projektów wybraliśmy 19, z grona których to Wy, w ramach plebiscytu czytelników magazynu i e-magazynu „Nasz Region” - „Łączy nas WIELkopolskiE”, wybieracie najlepsze. Głosować można do 23 października. Zasady są proste: każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybranego beneficjenta w każdej z czterech kategorii: „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat”, „Łączy nas… społeczna misja”. Następnego dnia możesz zagłosować ponownie.

Informacje na temat nominowanych projektów znajdziesz na stronie laczynaswielkopolskie.pl - w specjalnej zakładce e-magazynu „Nasz Region”. Przy każdym projekcie umieściliśmy również kwestionariusze „O funduszach przy kawie”, w których realizatorzy poszczególnych projektów dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w nieco mniej oficjalnej formie.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu odbędzie się 9 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie, które poprowadzi red. Igor Sokołowski z Polsat News, będzie transmitowane online. Oprócz ujawnienia zwycięzców w poszczególnych kategoriach, zaplanowaliśmy również cztery panele dyskusyjne z udziałem wszystkich nominowanych.

Organizatorem plebiscytu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.

(ŁK)

ZOBACZ TAKŻE