Weź udział w webinarze Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, który odbędzie się już 21 lutego i poznaj najnowsze formy preferencyjnego wsparcia finansowego na cele inwestycyjne i obrotowe oraz możliwości dofinansowania szkoleń z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

Podczas spotkania eksperci zaprezentują:

 

Partnerami wydarzenia są: Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

Zapoznaj się z agendą wydarzenia - kliknij

Zgłoś swój udział - kliknij  

 

Do zobaczenia online!

Grafika informująca o organizowanym webinarze. Czerwone, drukowane słowo webinar, pod którym znajduje się czarny, drukowany napis: Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw. Poniżej czerwone podkreślenie, pod którym znajduje się ikona kalendarza oraz data 21 lutego 2023 r. W tle widzimy wybielone zdjęcie przedstawiające biały stół, na którym znajduje się laptop, kubek kawy, otwarty zeszyt oraz dłonie osoby trzymającej długopis. Na górze zdjęcia znajdują się monochromatyczny logotypy: Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

Pobierz jako PDF