Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

W związku z zaawansowanym etapem wdrażania projektu pn. „Wzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych” przedstawiamy następujące informacje dotyczące prowadzonej usługi doradczej.

Ponieważ nieuchronnie zbliża się czas zakończenia umowy z Wykonawcą, a do tej pory odnotowujemy w większości gmin stosunkowo niskie (względem planowanego) zainteresowanie korzystaniem z usługi, w celu spełnienia założeń projektu, zmuszeni jesteśmy do rewizji zasad korzystania z doradztwa eksperckiego.

Do tej pory obowiązywał limit godzinowy dla gmin, który wynosił 4h usługi w formie pośredniej (np. konsultacja z ekspertem pisemnie, telefonicznie, platforma zoom) oraz 2h usługi w formie bezpośredniej (np. na miejscu w gminie).

Ci z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z tego limitu, mogą do końca kwietnia zapisać się na indywidualne konsultacje z ekspertami (usługę prowadzi firma Lider Projekt z Poznania) jeszcze na starych zasadach, tzn. z gwarantowaną ilością godzin, a sama konsultacja może odbyć się w terminie późniejszym (np. w maju).

Z początkiem maja zniesiemy przyznany limit godzinowy dla gmin i wprowadzimy zasadę pierwszeństwa. Od tej pory każda z gmin (również Ci, którzy już wcześniej skorzystali z doradztwa) będą mogli zgłosić się do nas na konsultację bez określonego limitu godzin i/lub skorzystać z dyżurów online, które w wyznaczonych terminach systematycznie będą pełnili nasi eksperci (do wyczerpania dostępnych godzin ustalonych z Wykonawcą na poziomie całej usługi).

Zapisów prosimy dokonywać przez Zespół ds. rewitalizacji UMWW – rewitalizacja@umww.pl

Publikujemy również zmienione Zasady udzielania doradztwa (111.8 KB)

Pobierz jako PDF