Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 02.03.2020 10:00 do 02.03.2020 14:00 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Sesyjna (parter)

Samorząd Województwa Wielkopolskiego kontynuuje współpracę z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie wsparcia gmin w przygotowaniu
i wdrażaniu działań rewitalizacyjnych. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w: 
konferencji pt. „Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce”, która odbędzie się  2 marca 2020 r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34. To wydarzenie inauguruje kilkunastomiesięczny projekt UMWW  w Poznaniu polegający na wzmocnieniu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych.  

Przygotowaliśmy dla wielkopolskich gmin (zarówno posiadających program rewitalizacji lub planujących w przyszłości je uchwalić) katalog darmowych spotkań edukacyjnych (warsztatów, szkoleń), konsultacji eksperckich oraz wizyt studyjnych. Oprócz walorów edukacyjnych tego projektu, zależy nam na integrowaniu środowisk zainteresowanych rewitalizacją. O szczegółach poinformujemy podczas konferencji inaugurującej projekt. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą agendą konferencji i krótkim opisem projektu.

Do uczestnictwa w konferencji otwierającej zapraszamy zarówno decydentów, jak i osoby zaangażowane w problematykę rewitalizacyjną w gminie. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy do dnia 28 lutego br. do godz. 12.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział”

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników. Konferencja jest bezpłatna dla uczestników i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Agenda konferencji Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce (103 KB)

opis projektu (95.2 KB)

Konferencja dla gmin "Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce"
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Sesyjna (parter)
02.03.2020 10:00 - 02.03.2020 14:00