Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 09.08.2018 11:00 do 09.08.2018 13:00 al. Niepodległości 34, Poznań

UWAGA! Z powodu niskiej frekwencji spotkanie informacyjne zostało odwołane.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu wraz z Fundacją Legalna Kultura, operatorem projektu „Ja w internecie”, zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania i przygotowania wniosku w programie grantowym skierowanym do gmin województwa wielkopolskiego.

"Ja w internecie" to program finansowania bezpłatnych szkoleń mający na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych, zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne i społeczne w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków o powierzenie grantu są gminy – niezależnie od wielkości, mogące występować samodzielnie lub w partnerstwie z organizacją pozarządową. Z pozyskanych w ramach grantów funduszy Grantobiorca organizuje, ze wsparciem merytorycznym Fundacji Legalna Kultura, szkolenia dla mieszkańców gminy. Grantobiorca ma możliwość zakupu sprzętu komputerowego oraz dostosowania sal szkoleniowych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji o programie na stronie jawinternecie.edu.pl

Spotkanie odbędzie się w czwartek 9 sierpnia 2018 r. w godzinach od 11:00 do 13:00, w Sali Posiedzeń I (parter) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, przy al. Niepodległości 34, Poznań.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli gmin, jednostek podległych (np. szkół, bibliotek, domów kultury) oraz organizacji pozarządowych.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza on‑line ("Weź udział").

Wykładowcy: specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz przedstawiciele Fundacji Legalna Kultura.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizatorzy spotkania

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

Fundacja Legalna Kultura
ul. Marszałkowska 84/92 lok. 121
00-514 Warszawa
e-mail: jawinternecie@legalnakultura.pl

Załącznik:

Program spotkania (371.8 KB)

Spotkanie informacyjne w Poznaniu o wsparciu z Funduszy Europejskich na rozwój kompetencji cyfrowych
al. Niepodległości 34, Poznań
09.08.2018 11:00 - 09.08.2018 13:00