Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 10.06.2021 10:00 do 10.06.2021 12:00 Szkolenie online

Uwaga! Webinarium odbywa się tylko dla gmin z woj. wielkopolskiego uczestniczących w projekcie  "Wzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020. Organizatorem jest Urząd Marszałkowski Woj. Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Inne gminy wciąż mają możliwość zgłoszenia się do projektu - szczegóły.

 

Termin:

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2021 r.(tj. czwartek), o godz. 10.00 i potrwa ok. 2 godziny.

 

Zgłoszenia:

Czas na zgłoszenia upływa 8 czerwca 2021 r.

 

Prowadzący:

dr inż. Przemysław Ciesiółka, Marcin Ługawiak

 

Tematyka:

Przygotowanie procesu opracowania gminnego programu rewitalizacji (GPR). Webinarium będzie szczególnie przydatne samorządom, które nie mają doświadczenia w opracowaniu programu na podstawie ustawy o rewitalizacji i zamierzają przygotować się do tego procesu, w tym zlecić prace podmiotom zewnętrznym.

 

Forma webinarium:

Webinarium zostanie zorganizowane w trybie on-line z wykorzystaniem platformy Clickmeeting. Uczestnicy otrzymają link do spotkania, który po kliknięciu poprzez stronę internetową umożliwi udział w webinarium. Webinarium zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem prezentacji Power Point i innych materiałów, które będą wyświetlane w trakcie prezentacji. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Wybrane pytania będą wyświetlone i zostanie na nie udzielona odpowiedź. Przy mniejszej liczbie uczestników rozważyć należy możliwość dyskusji poprzez udzielanie głosu.

 

Plan webinarium:

  1. Powitanie i przedstawienie nowych zasad doradztwa indywidualnego
  2. Wyróżnienie podstawowych etapów opracowania gminnego programu rewitalizacji na podstawie ustawy o rewitalizacji
  3. Omówienie poszczególnych etapów opracowania GPR, w tym niezbędne elementy procesu, zawartość opracowania, kluczowe zasoby do realizacji zadań
  4. Omówienie kluczowych zasad współpracy zespołu opracowującego i włączonego w opracowanie GPR
  5. Pytania i odpowiedzi

 

Ważne informacje

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie powyższego formularza online ("Weź udział"). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz w drugiej wiadomości link do spotkania online.

Webinarium dla gmin z opracowania gminnego programu rewitalizacji (GPR). Zgłoś się do 8 czerwca!
Szkolenie online
10.06.2021 10:00 - 10.06.2021 12:00