Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 26.04.2022 11:30 do 26.04.2022 12:20 al. Niepodległości 34, Poznań

Mieszkasz lub Prowadzisz firmę na obszarze wiejskim i szukasz wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój biznesu? Dołącz do bezpłatnego webinarium organizowanego przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu pn. "Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej i rozwój przedsiębiorczości w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 – planowane nabory wniosków".

Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat planowanych w 2022 roku naborów wniosków przez Lokalne Grupy Działania z Wielkopolski na operacje związane z rozwojem przedsiębiorczości (rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej). Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się we wtorek 26 kwietnia od godziny 11.30 do 12.20 na platformie online ZOOM.

Do udziału w webinarium zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców z obszarów wiejskich, a w szczególności z gmin:
Lądek, Ostrowite, Powidz, Słupca Miasto, Słupca Gmina, Strzałkowo, Zagórów, Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto, Tuliszków, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Skulsk, Ślesin, Wilczyn, Bojanowo, Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Poniec, Przemęt, Rydzyna, Śmigiel, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice, Wolsztyn, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice, Wielichowo, Brzeziny, Sieroszewice, Szczytniki, Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Kościelec, Malanów, Przykona, Turek, Władysławów, Damasławek, Gołańcz, Kiszkowo, Margonin, Mieścisko, Skoki, Wapno, Wągrowiec, Rogoźno, Białośliwie, Łobżenica, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Piła, Szydłowo, Wysoka, Wyrzysk, Ujście, Dolsk, Gostyń, Jutrosin, Kobylin, Kościan, Krobia, Krzywiń, Miejska Górka, Pakosław, Pępowo, Piaski, Rawicz, Siedlec, Zbąszyń, Odolanów, Przygodzice oraz Sośnie.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza on-line ("Weź udział"). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji. W odpowiedzi na dzień przed terminem webinarium otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz w drugiej wiadomości link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

Załączniki:

Program webinarium (318.8 KB)

Prezentacja (1.1 MB)

Webinarium nt. wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
al. Niepodległości 34, Poznań
26.04.2022 11:30 - 26.04.2022 12:20