Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 19.05.2023 11:00 do 19.05.2023 12:00 Poznań, al. Niepodległości 34

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza na bezpłatne webinarium. Celem spotkania jest przedstawienie informacji nt. Programu Erasmus+, sektor kształcenie i szkolenia zawodowe. Podczas webinarium przedstawiona zostanie również oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w piątek 19 maja 2023 r. w godzinach od 11:00 do 12:00, na platformie Zoom.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem spotkania, w szczególności:

  • uczniów i absolwentów szkół branżowych i technicznych,
  • nauczycieli praktycznej nauki zawodu, trenerów i szkoleniowców,
  • kadrę zarządzającą placówkami oświatowymi w obszarze kształcenia zawodowego,
  • podmioty uprawnione do składania wniosków w ramach sektora kształcenie i szkolenia zawodowe: szkoły branżowe i techniczne, placówki kształcenia praktycznego i ustawicznego, instytucje szkoleniowe, małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje branżowe, partnerzy społeczni, fundacje, izby rzemieślnicze, szkoły wyższe, wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy, a także organy administracji samorządu lokalnego i regionalnego zaangażowane w rozwój sektora.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza on-line ("Weź udział"). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji! W odpowiedzi, na dzień przed terminem webinarium, otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz, w drugiej wiadomości, link do spotkania online.

Spotkanie poprowadzą: przedstawiciel Erasmus+ InnHUB Poznań oraz specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.fe@wielkopolskie.pl

Załącznik

Program webinarium (389.4 KB)

Prezentacja (2.9 MB)

Webinarium „Program Erasmus+ - wsparcie na zdobycie doświadczenia oraz współpracę w zakresie kształcenia i szkoleń zawodowych”
Poznań, al. Niepodległości 34
19.05.2023 11:00 - 19.05.2023 12:00