Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
od 02.06.2022 11:00 do 02.06.2022 12:00 Kalisz, ul. Zacisze 2

Poszukujesz szkoleń dla pracowników?
Chcesz skorzystać z dofinansowania usług rozwojowych (szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych)?
To spotkanie jest dla Ciebie!
Dołącz do bezpłatnego webinarium!

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o działaniu „Kompetencje dla sektorów – oferta dla przedsiębiorców” realizowanego w Programie Wiedza Edukacja Rozwój. Celem działania jest dofinansowanie (za pośrednictwem Operatorów) wsparcia dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje na temat wsparcia sektorów: mody i innowacyjnych tekstyliów, finansowego, odzysku materiałowego surowców, żywności wysokiej jakości, komunikacji marketingowej, telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa, handlu, turystyki, chemicznego, budownictwa, usług rozwojowych, nowoczesnych usług biznesowych, lotniczo-kosmicznego, motoryzacji i elektromobilności, gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, IT.

Webinarium odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00, online na platformie Zoom.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności przedstawicieli firm planujących rozwój działalności, w tym szkolenia dla pracowników.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o uzupełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 31 maja, do godziny 12:00. Formularz znajduje się na stronie http://warp.org.pl/webinarium-pt-kompetencje-dla-sektorow-ogolne-zalozenia-projektu/. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz
tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372
e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl

Załącznik

Program webinarium (237.3 KB)

Wsparcie dla firm w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych - webinar
Kalisz, ul. Zacisze 2
02.06.2022 11:00 - 02.06.2022 12:00