Jesteś beneficjentem Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego? Ta propozycja jest dla Ciebie. Pochwal się swoim projektem unijnym - wyślij artykuł, film lub zdjęcia na adres zmieniamywielkopolske@umww.pl, a my wypromujemy Twój projekt.

Z myślą o beneficjentach WRPO (zarówno starej, jaki i nowej perspektywy unijnej) stworzyliśmy nowe narzędzie promocji. Jesteśmy ciekawi, w jaki sposób przy wykorzystaniu dotacji nasi beneficjenci rozwijają swoje firmy, zmieniają najbliższe okolice czy rozwiązują konkretne problemy społeczne. Szukamy interesujących historii oraz ludzi, a także instytucji, które za nią stoją – szukamy liderów zmian, którzy potrafili przekonać do swojego pomysłu innych, pozyskać dofinansowanie unijne i rozwiązać dany problem. Interesują nas projekty, które są aktualnie realizowane oraz takie, które już się zakończyły, ale ich efekty są wciąż odczuwalne.

Zależy nam na materiałach stworzonych przez beneficjentów (artykułach, zdjęciach, filmach). Jesteśmy przekonani, że nikt lepiej nie przedstawi projektu, podjętych działań i zmiany, która nastąpiła w środowisku lokalnym (pracy, aktywności) czy codziennego życia – jak beneficjenci WRPO.

Co zyskujesz wysyłając taki materiał na skrzynkę zmieniamywielkopolske@umww.pl? Przede wszystkim masz szansę wypromować swoją inwestycję, działanie społeczne i pokazać je innym w mediach o zasięgu regionalnym. Najciekawsze teksty czy materiały filmowe zostaną wykorzystane w wydawanym przez nas biuletynie i E-biuletynie „Nasz Region” oraz posłużą jako przykłady „dobrych praktyk” w innych publikacjach oraz na naszym profilu FB.

Pochwal się projektem WRPO! Napisz, wyślij zdjęcia, video, notatki prasowe: zmieniamywielkopolske@umww.pl

 

Pobierz jako PDF