Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

BEZPŁATNY WEBINAR | Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw

Możliwości finansowania celów inwestycyjnych i obrotowych przedsiębiorstw, szanse rozwoju firm w obecnych czasach, fundusze unijne, w tym dotacje na szkolenia dla biznesu, wpływ ostatnich zmian podatkowych na biznes i samorządy – to wszystko w czwartek 24 listopada na naszym webinarium „Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw”.

W programie eksperci ds. podatków, inwestycji i źródeł finansowania, funduszy UE - przedstawiciele instytucji, które z uwagi na profil swojej działalności, znają i rozumieją oczekiwania przedsiębiorców.

Partnerzy wydarzenia: Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu - Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

PARTNERZY WYDARZENIA: Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu - Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Chęć udziału można zgłosić na adres promocja@wfr.org.pl lub poprzez stronę internetową https://bit.ly/Webinar-WFR-24-11-2022.

Każda zapisana osoba otrzyma w dniu wydarzenia link logujący. Transmisja będzie dostępna na platformie YouTube oraz na Facebooku WFR.

Dołącz do uczestników już dziś! Serdecznie zapraszamy!

Agenda-24-11-2022 (321.1 KB)

grafika-24.11.2022-sm

Pobierz jako PDF