Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

 

Na pierwszym planie jest uśmiechnięta kobieta, w tle widać panoramę na miasto i rzekę oraz napis "Dziękujemy za wszystkie oddane głosy".- Zainteresowanie głosowaniem w plebiscycie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Byliście niesamowici – dziękują organizatorzy drugiej edycji plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE” na najbardziej wartościowe projekty unijne z puli Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

O ten zaszczytny tytuł walczyło 19 projektów, w czterech kategoriach: „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat” oraz „Łączy nas… społeczna misja”. Głosowanie odbywało się w okresie od 23 października do 13 listopada. Obecnie trwa weryfikacja głosów. Lista laureatów zostanie ogłoszona do 30 listopada na stronach: laczynaswielkopolskie.pl oraz wrpo.wielkopolskie.pl.

Każdy nominowany projekt zasługuje na uznanie, jednak tylko cztery mogą zwyciężyć. Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbędzie się na początku przyszłego roku w ramach eventu „Jak wiele nas łączy”. Wtedy to spotkamy się ze wszystkimi nominowanymi oraz gośćmi, a całe wydarzenie będzie można obejrzeć „na żywo” w naszych mediach społecznościowych. Szczegóły już wkrótce.

Pobierz jako PDF