Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Jest to podyktowane przede wszystkim troską o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników wydarzenia. Każdy beneficjent biorący udział w akcji sam zdecyduje czy chce otworzyć swoje podwoje dla odwiedzających, czy też śladem ubiegłego roku spotkać się z nimi on-line. W tym roku DOFE zaplanowano w dniach 17 - 19 września.

Bez względu na wybór formy organizacji (otwarta, hybrydowa czy online), spotykamy się w połowie września, aby pokazać odbiorcom unijnych projektów jak wiele zmian nastąpiło w Polsce dzięki Funduszom Europejskim. Wielkopolska przyłączy się do tego wydarzenie. Naszą specjalnością są wejścia antenowe „na żywo”, w których pokażemy naszych beneficjentów, ich projekty oraz zmiany, które dokonały się przy wsparciu funduszy unijnych. Relacje będzie można obejrzeć w telewizji oraz internecie.

Każdy chętny beneficjent z Wielkopolski może zgłosić się ze swoją ofertą wydarzenia za pośrednictwem strony organizatora dniotwarte.eu. Dzień Otwarty w projektach, nie musi być wielką imprezą pochłaniającą dodatkowe koszty. Może udostępnić projekt bezpłatne,  ze zniżką  lub za symboliczną złotówkę. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych czy udział w warsztatach dedykowanych miejscu czy projektowi na pewno przyciągnie zainteresowanie mieszkańców i gości.

Uwaga Konkurs! Wygraj 5, 3 lub 2 tysiące złotych! Nagraj krótki filmik przedstawiający, jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje otoczenie lub w jaki sposób z nich korzystasz. Film konkursowy będzie można zgłosić od 9 do 23 sierpnia! Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie internetowe. Nie czekaj, bierz smartfon lub kamerę i nagrywaj! Obejrzyj spot reklamowy - kliknij.

360x180

Pobierz jako PDF