Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

W imieniu Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa pana Bartosza Skaldawskiego oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”, zorganizowane dla gmin Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego.

Szkolenie przydatne będzie dla urzędników gminnych odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę i planowanie przestrzenne. Zapraszamy także przedstawicieli lokalnych i regionalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkie organizacje i osoby, które zajmują się dziedzictwem lokalnym. Zarządzanie dziedzictwem wymaga bowiem współpracy wielu lokalnych  podmiotów - dziedzictwo jest obecne w wielu dziedzinach życia gminy.

Szkolenie jest interdyscyplinarne, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin. Pokazujemy, jak je efektywnie wykorzystać w rozwoju lokalnym.

Urzędy gmin prosimy uprzejmie o przekazanie niniejszego zaproszenia wraz z formularzem rejestracyjnym potencjalnie zainteresowanym organizacjom ze swojego terenu.

Szkolenie dla zarejestrowanych uczestników odbędzie się online w trybie modułowym, w dniach 13, 16, 17, 20 i 27 września br.

Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj   

Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo e-mail z linkami dostępu do poszczególnych modułów szkolenia. Szkolenie jest bezpłatne i nie ma limitów liczby zgłoszeń z jednej organizacji.

 

W załączeniu harmonogram szkolenia oraz ulotka o szkoleniach i prowadzących ekspertach.

Harmonogram szkolenia (14.6 KB)

szkolenia z zarządzania dziedzictwem i rewitalizacji (7.6 MB)

W razie pytań prosimy o kontakt: Aleksandra Chabiera, e-mail: achabiera@nid.pl  

 

Zespół ds. rewitalizacji

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Pobierz jako PDF