Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Trwa głosowanie internetowe na najlepszą inwestycję samorządową dofinansowaną z Funduszy Europejskich w ramach konkursu: „Inwestycja z perspektywą”. Zwycięzcami zostaną samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów w porównaniu do liczby mieszkańców. Głosowanie zakończy się 10 lutego o godziny 15:59. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP.

Inicjatywa „Inwestycja z perspektywą” promuje samorządowe projekty współfinansowane z funduszy europejskich. Każdy region może pochwalić się wieloma potrzebnymi inwestycjami, które poprawiły komfort życia mieszkańców. Wśród projektów zgłoszonych w województwie wielkopolskim znajdują się różnorodne inwestycje z obszaru m.in. rewitalizacji, cyfryzacji, rozwoju kultury, szkolnictwa zawodowego czy też ochrony środowiska. Cieszy fakt, że wszytskie otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych z puli Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Pełna lista dostępna jest tutaj.

Wybierz wielkopolskich liderów!

 

Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, które otrzymają największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny). Trzy zwycięskie samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną wyróżnione statuetką: „Inwestycja z perspektywą”. Ponadto Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych projektów wideoreportaże.

 

Pobierz jako PDF