Jeżeli prowadzisz firmę i poszukujesz możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich, wypełnij poniższą ankietę i zapisz się do bazy powiadomień Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu.

 

Symbol ankiety Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców 

ANKIETA DLA FIRM

 

  1. Wskaż interesujący temat wsparcia – wybierz prace badawczo-rozwojowe, wdrożenie innowacji, rozwój eksportu, podniesienie efektywności energetycznej, szkolenia pracowników lub wpisz inny cel inwestycji, na który poszukujesz wsparcia.
  2. Zdecyduj, czy chcesz otrzymywać powiadomienia o bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dla przedsiębiorców, organizowanych przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu. Jeżeli wyrazisz zgodę, przed każdym planowanym spotkaniem wyślemy Ci powiadomienie.
  3. Wpisz adres e-mail, na który będą wysyłane powiadomienia od pracowników Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu.
  4. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych – zgoda jest niezbędna w celu wysyłania powiadomień na podany w ankiecie adres e-mail.  

Wysyłane powiadomienia przygotowywane są przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu. Otrzymasz informację za każdym razem, gdy na rynku Funduszy Europejskich pojawi się oferta wsparcia w wybranym temacie.

Masz dodatkowe pytania?

Zachęcamy do kontaktu z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Poznaniu

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
Telefony do konsultantów: 61 626 61 90 (92, 93), 61 626 72 46 (30, 41)
e-mail: PIFE.Poznan@wielkopolskie.pl

Godziny pracy punktu: pon. 7:30-18:00, wt.-pt. 7:30-15:30

Pobierz jako PDF