Zapraszamy na 6 edycję biegu „zaBIEGaj o FUNdusze”!  w sobotę 16 września 2023 r. nad Jezioro Maltańskie w Poznaniu. Zapisy do udziału w biegu są bezpłatne. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 10 września.

Celem wydarzenia jest promocja Unii Europejskiej oraz projektów, które zostały zrealizowane w naszym regionie, dzięki finansowemu wsparciu Wspólnoty. Tegoroczne wydarzenie ma charakter szczególny bo wystartowały konkursy z nowego programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Będzie więc okazja zapytać konsultantów Głównego Punktu Informacyjnego o szczegóły nowych naborów - kto może skorzystać i na jakich zasadach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bieg.wielkopolskie.pl. Uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają medal i pakiet finishera. Pracownicy UMWW wykluczeni są z możliwości otrzymania nagród przewidzianych dla zwycięzców biegów i uczestników konkursów.

Zapewniamy warunki niezbędne do możliwości udziału w biegu oraz swobodny dostęp do wszystkich atrakcji mających miejsce podczas imprezy osobom z niepełnosprawnościami.

Pobierz jako PDF