Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Zainteresowanie tegoroczną edycją Dni Otwartych Funduszy Europejskich niezwykle nas cieszy. Zależy nam, aby jak najwięcej Beneficjentów mogło przygotować atrakcje dla odwiedzających lub pochwalić się swoim projektem online. No i przede wszystkim, aby każdy z uczestników DOFE znalazł coś dla siebie. Udział w pikniku, koncercie, zwiedzanie muzeum, a może webinar? Wybór jest spory, a atrakcji będzie jeszcze więcej, bo… przedłużamy termin zgłoszeń do DOFE!

Na zgłoszenia czekamy do 16 września!

Wypełnij formularz już dziś i stań się częścią największego wydarzenia promującego efekty wdrażania Funduszy Europejskich!

O DOFE

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużym wydarzeniu. W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, beneficjenci (w tym także WRPO 2014-2020) mogą zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Na stronie dniotwarte.eu będą publikowane materiały video – warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez beneficjentów.  

Każdy beneficjent biorący udział w akcji sam zdecyduje czy chce otworzyć swoje podwoje dla odwiedzających, czy też śladem ubiegłego roku spotkać się z nimi on-line. Wielkopolska przyłączy się do tego wydarzenie. Naszą specjalnością są wejścia antenowe, będziemy pokazywać wybrane imprezy/projekty unijne na antenie Wielkopolskiej Telewizji Kablowej oraz w intrenecie. Będziemy w różnych miejscach regionu

Polecamy również udział w konkursie dla beneficjentów „Pokaż swój projekt” polegającym na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na życie jego uczestników. Do 25 września można również oddać głosy, m.in. na filmiki mieszkańców naszego regionu, w temacie funduszowym w konkursie „Bliżej niż myślisz”. Więcej szczegółów na stronie dniotwarte.eu

Pobierz jako PDF