Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Wielkopolska z kolejną szansą na granty!

Gminy województwa wielkopolskiego mają kolejną szansę na granty do 150 tysięcy złotych! Ruszył II nabór wniosków w programie „Ja w internecie”. Zapraszamy gminy do przesyłania dokumentów (do 27 września 2018 r.) i na bezpłatne spotkania informacyjne!

Powiemy, jak przygotować wniosek o dofinansowanie, szczegółowo wyjaśnimy, na czym polega realizacja programu „Ja w internecie”, odpowiemy na wszystkie pytania jego dotyczące.

Kalendarz spotkań organizowanych przez Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Poznaniu, Kaliszu, Nowym Tomyślu i Fundację Legalna Kultura:

 

Wszystkie gminy województwa wielkopolskiego mogą ubiegać się o granty do 150 tysięcy złotych na szkolenia dla dorosłych mieszkańców. Nie muszą mieć wkładu własnego, dofinansowanie wynosi 100 procent. Dla mieszkańców szkolenia są bezpłatne, mają zwiększyć ich umiejętności poruszania się w sieci, bezpieczeństwa w internecie i wzmocnienia pozycji na rynku pracy. 

 

Wnioski można składać do 27 września 2018 roku za pośrednictwem strony internetowej i w formie papierowej na adres Fundacji Legalna Kultura. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie: http://jawinternecie.edu.pl/zachodniopomorskie-wielkopolskie/.

Legalna Kultura zapewnia wsparcie dydaktyczne i organizacyjne na każdym etapie projektu.

Koordynatorki programu w woj. wielkopolskim:

Katarzyna Kowalczuk – kasia.kowalczuk@legalnakultura.pl, tel. 574 651 100

Agnieszka Siekiera – aga.siekiera@legalnakultura.pl, tel. 574 142 100.

 

Materiały promocyjne dla gmin:

Szymon Majewski - rzecznik@legalnakultura.pl

Anna Jadaś – anna.jadas@legalnakultura.pl

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE!

Pobierz jako PDF