Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Już wkrótce rusza kolejna edycja rozdań darmowych biletów do miejsc dofinansowanych z Funduszy Europejskich! Poprzednią edycję rozdań przeprowadziliśmy w naszych kanałach social-media w zeszłym roku. Cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem internautów. Posty konkursowe publikowane na naszym profilu zebrały łącznie setki pozytywnych komentarzy, reakcji i udostępnień, a ich zasięg przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Regularnie otrzymujemy wiadomości od osób, które obserwują nasz fanpage i nie mogą doczekać się kolejnych rozdań.

W związku z sukcesem akcji, planujemy kolejne rozdania i zaczynamy już tworzyć kalendarz konkursów na wiosnę oraz lato. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy będą chcieli przyłączyć się do naszej akcji! Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w poszczególnych regionach, a jednocześnie beneficjentów, którzy skorzystali z unijnych środków.

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać na nasz konkurs darmowe bilety wstępu, o które powalczą internauci? Napisz do nas na adres e-mail Zofia.Ozarek-Wodzinowska@miir.gov.pl.

Grafika do wiadomości dla beneficjentów

Pobierz jako PDF