Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw (002)

Zmiany podatkowe wynikające z Polskiego Ładu, finansowa oferta dla MŚP na cele infrastrukturalne i obrotowe oraz wsparcie eksperckie dla przedsiębiorców przy rozwoju portfela produktów i usług to tematyka bezpłatnego webinarium, które rozpocznie się w poniedziałek 28 lutego o godz. 10.00.

W załączeniu program spotkania „Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw”. Zapraszamy do rejestracji – chęć uczestnictwa wystarczy wysłać na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Każda zapisana osoba link logujący na webinarium (na platformie YouTube) otrzyma w dniu wydarzenia.

AGENDA (1003.7 KB)

Serdecznie zapraszamy!

 

O PROGRAMIE I ORGANIZATORACH:

Spotkanie organizuje Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Partnerami wydarzenia są Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych i Porozumienie Spółek Celowych.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie i Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wdrażają instrumenty finansowe powierzone przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju, który został ustanowiony przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, by m.in. wspierać przedsiębiorców poprzez oferowanie pożyczek i poręczeń na preferencyjnych warunkach.

Krajowa Izba Doradców Podatkowych wśród swych zadań statutowych podejmuje także działania informacyjne dotyczące aktualnych przepisów podatkowych i zasad ich stosowania, posiada 16 oddziałów regionalnych.

Porozumienie Spółek Celowych to forum współpracy 27 polskich uczelnianych spółek i doświadczenie ponad 2000 zrealizowanych projektów rozwojowych dla około 1400 przedsiębiorstw. Pomaga firmom tworzyć nowe produkty, nowe technologie, wchodzić na nowe rynki. Posiada dobre praktyki w realizacji wyzwań dla MŚP wynikających z wdrażania w Polsce i Europie zasad Zrównoważonego Rozwoju.

Instrumenty finansowe dedykowane MŚP, które zostaną omówione podczas webinarium:

Pobierz jako PDF