Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Szukasz aktualnych informacji o dotacjach unijnych dla Wielkopolski? E-biuletyn „Nasz Region” jest dla Ciebie. Właśnie ukazał się trzeci numer, w nim przeczytasz:

Kolorowo lub w stonowanych barwach, głośno lub w skupieniu, zabawnie lub bardziej na serio. Było różnorodnie, ale wszędzie – interesująco i po europejsku. Przedostatni weekend maja Wielkopolanie tłumnie spędzali na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Beneficjenci unijnego wsparcia otwierali podwoje swoich instytucji, organizacji, fundacji i stowarzyszeń, by pokazać odwiedzającym, na co idą „miliony z Unii”. Zobacz film, który pokazuje, jak świetnie bawiliśmy się podczas DOFE!

W trzecim numerze e-biuletynu bardzo ciekawa rozmowa z  Danutą Sowińską, zastępcą dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, która odpowiada na pytanie, dlaczego warto promować projekty i wykraczać poza ramy wyznaczone przez przepisy, zachęca do udziału w imprezie „ZaBIEGaj o FUNdusze” i zaprasza do czynnego udziału w tworzeniu e-biuletynu „Nasz Region”.

W tym wydaniu dowiesz się więcej o preferencyjnych pożyczkach z JESSICA 2, finansowanych ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Można z nich wspierać przedsięwzięcia rewitalizacyjne oraz z zakresu kompleksowej modernizacji energetycznej. Na tego typu inwestycje przeznaczono prawie 286 mln zł z WRPO.

Projekt ze skrzynki: Jak wygląda europejski standard przedszkola? W tej sprawie zajrzymy do pokoszarowego budynku z czerwonej cegły w Gnieźnie. 

Czytaj e-biuletyn „Nasz Region”, nr 3/2017

Pobierz jako PDF