OKŁADKACzy marzyłeś o rozwoju swojego przedsiębiorstwa albo organizacji? Masz pomysły na innowacyjne projekty? Jeśli tak, to nowy numer naszego magazynu „Nasz Region” jest właśnie dla Ciebie! To kompendium wiedzy, które pomoże Ci zgłębić tajniki wsparcia funduszy.

Nasz magazyn skupia się na możliwościach finansowania, dostarczaniu informacji, przykładach praktycznych porad. Dowiedz się, jak inni przedsiębiorcy, samorządowcy, społecznicy z Wielkopolski wykorzystali unijne dotacje na swoje ambitne cele. Zainspiruj się ich historią sukcesu!

Co znajdziesz w nowym numerze? Przede wszystkim polecamy dodatek specjalny „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski” (str. 11 -22). Chcemy ułatwić Państwu poruszanie się po programie Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Z tego powodu przygotowaliśmy skrót możliwości pozyskania unijnego wsparcia w ramach poszczególnych priorytetów.

Magazyn „Nasz Region” jest dystrybuowany do samorządów, naszych partnerów i instytucji zajmujących się funduszami europejskimi w Wielkopolsce.

Cały magazyn można pobrać bezpłatnie klikając w poniższy link:

Nasz_Region_14_2023_w_dostepna (7.2 MB)

Pobierz jako PDF