Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Szukasz aktualnych informacji o dotacjach unijnych dla Wielkopolski? E-biuletyn „Nasz Region” tworzymy z myślą o Tobie. Właśnie ukazał się szósty numer, a w nim wiele ciekawych tekstów, które mogą być dla Ciebie inspiracją:

Ludzie i czas – to najważniejsze zasoby w pracy nad programem rewitalizacji. Jak rozpoznać dobry program rewitalizacji? – przeczytaj rozmowę z Andrzejem Brzozowym z firmy Projekty Miejskie, która uczestniczyła w cyklu szkoleń dla wielkopolskich samorządów.

W pakiecie „Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego” na lata 2014-2020 ujęto 14  projektów wybranych poza konkursem. Trzy z nich - pilne inwestycje muzealne na terenie Obozu Zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem, rozbudowa Szlaku Piastowskiego oraz remont widowni Teatru Nowego w Poznaniu - to projekty, które długo czekały na swój czas. Zachęcamy do lektury tekstu pt. „Na osi czasu”.

Czym jest WCAG 2.0? Dlaczego przy przyznawaniu dofinansowania ze środków unijnych coraz większe znaczenie odgrywa kryterium cyfrowej dostępności. Na te pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. „Wszyscy jesteśmy e-obywatelami”.

W siódmym wydaniu e-biuletynu prezentujemy kolejny projekt ze skrzynki. Polska firma z Krzycka Małego należy do najlepszych na świecie producentów widowisk multimedialnych. Już trzykrotnie wykorzystała możliwość dofinansowania z WRPO, rozwinęła skrzydła i podbija rynek polski i zachodni. Zapraszamy do przeczytania tekstu „Fontanny ognia laserowe” i obejrzenia filmu o firmie Visual Sensation lasershows & technologies.

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś projektu, który zrealizowałaś za pieniądze z WRPO, to nie zwlekaj! Napisz do nas na skrzynkę zmieniamywielkopolske@umww.pl. Przyjedziemy, posłuchamy, napiszemy o Twoim projekcie.

Cały e-biuletyn „Nasz Region” nr 7 jest dostępny tutaj.

Pobierz jako PDF