Na tej stronie dostępne są informacje dotyczące Lokalnego Systemu Informatycznego do obsługi Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020 (LSI2014+)

1. Do czego służy LSI2014+ ?

LSI2014+ wspomaga podmioty zgłaszające (beneficjentów) w procesie wnioskowania o dofinansowanie (w Systemie możliwe jest przygotowanie i wysłanie wniosku o dofinansowanie - potem konieczne jest wydrukowanie i dostarczenie do IOK (Instytucji Ogłaszającej Konkurs) wersji papierowej wniosku wraz z wymaganą dokumentacją).
 
2. Jak otworzyć LSI2014+?

System dostępny jest pod adresem: https://lsi.wielkopolskie.pl

3. Czego potrzebuję aby korzystać z LSI2014+?

Wymagany jest dostęp do internetu oraz zainstalowana aktualna wersja jednej z przeglądarek internetowych: Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer.

4. Od czego zacząć?

5. Co zrobić w przypadku problemów technicznych?

Po wejściu na stronę https://lsi.wielkopolskie.pl w prawym górnym rogu widnieje odnośnik "Kontakt". Należy wypełnić wymagane pola i wysłać zgłoszenie. W przypadku problemów z działaniem strony zgłoszenia można również wysłać bezpośrednio na adres kontakt@lsi.wielkopolskie.pl 

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

6. Co zrobić w przypadku utraty dostepu do wniosku?

Sytuacja utraty dostepu do  wniosku / wniosków mozliwa jest na przykład w przypadku braku dostępu do adresu email - użytego w procesie zakładania konta w LSI2014+. W momencie próby przypomnienia hasła nie ma wtedy możliwości odebrania maila z instrukcją odzyskiwania hasła. W takim przypadku proszę po wejściu na stronę https://lsi.wielkopolskie.pl skorzystać z menu "Kontakt" (w prawym rogu widnieje odnośnik "Kontakt"). Należy wypełnić wymagane pola i wysłać opis problemu. Po weryfikacji zgłoszenia Administrator LSI2014+ prześle "Wniosek o przeniesienie wniosku o dofinansowanie w LSI2014+" z instrukcją postępowania. W przypadku problemów z działaniem strony zgłoszenie można również wysłać bezpośrednio na adres kontakt@lsi.wielkopolskie.pl 

Załączniki:

Załączniki archiwalne
Pobierz jako PDF