Nasz Region WRPO 2014+ E-MAGAZYN
Fotografia przedstawia uśmiechniętą dziewczynkę siedzącą na łóżku. Autorem zdjęcia jest Jarosław Tomaszewski.

Lekarze nie dawali szans, ale rodzice się nie poddali

Gdy się urodziła, lekarze nie dawali jej praktycznie żadnych szans na przeżycie. Teraz mówi, chodzi, a nawet biega. Poród w 25. tygodniu ciąży z szeregiem komplikacji, spowodował u Zosi mózgowe porażenie dziecięce. Jednak walkę o życie wygrała. Teraz wraz z rodzicami bije się o każdy dzień i lepsze jutro.

Więcej
Fotografia przedstawia niebieski samochód pokonujący błotniste zagłębienie w terenie. Zdjęcie pochodzi z archiwum ŠKODA Auto Szkoła.

Bądź lepszym kierowcą

Szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy zwiększają świadomość kierowców i poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Także pracodawcy coraz częściej doceniają ofertę, która długofalowo przynosi im wymierne korzyści - zmniejsza liczbę wypadków i kolizji, a zwiększa upusty od kosztów ubezpieczeń komunikacyjnych służbowych samochodów. Wśród bogatej oferty kursów znaleźć można i takie, które dofinansowane są z WRPO 2014+.

Więcej
Fotografia przedstawia plakat akcji „Kolej na kolej”. Na pierwszym planie widnieje napis „Kolej na kolej”, a w tle czerwony pociąg wyłaniający się spomiędzy budynków dworców, na których widnieją tabliczki z napisami „Dopiewo” i „Palędzie”. Zdjęcie pochodzi z archiwum beneficjenta.

Zwięzła komunikacja

Są wygodne, skracają czas dojazdu i przynoszą korzyści dla środowiska. Węzły przesiadkowe to antidotum na współczesne problemy związane z mobilnością polskich miast. W Wielkopolsce sukcesywnie ich przybywa. Kolejne powstały przy stacjach kolejowych w Dopiewie i Palędziu.

Więcej
Promujemy naszych beneficjentów zmieniamywielkopolskie@umww.pl
Zestaw logotypów: Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa i Unia Europejska