Nasz Region WRPO 2014+ E-MAGAZYN
Fotografia przedstawia matkę i syna siedzących na drewnianej ławce. W tle znajdują się drzewa i krzewy. Chłopiec trzyma hulajnogę. Autorem zdjęcia jest Dominik Wójcik.

REPORTAŻ: Gdy życie mówi: sprawdzam

Diagnoza, która zwala z nóg: nowotwór. Katarzyna, mama siedmioletniego Kuby, na samo wspomnienie, ma łzy w oczach. Agnieszka doskonale pamięta paraliżujący strach o życie czternastoletniego Adriana. Jednak chłopcy to prawdziwi strongmeni i właśnie wygrywają tę trudną walkę.

Więcej
Fotografia przedstawia ciekawie oświetloną fasadę Pałacu Jankowice, podczas jednego z nocnych wydarzeń. Autorem zdjęcia jest Tomasz Koryl.

Unia z kulturą

Pełne szyfrów muzeum Enigmy w Poznaniu, twórczy i kreatywny Dom Zamełki w Koninie oraz stylowy Pałac w Jankowicach. To jedne z wielu kulturalnych miejsc na mapie Wielkopolski z unijnym wsparciem.

Więcej
Fotografia wykonana z lotu ptaka przedstawia budowę drogi, otoczonej przez las. Widoczne są między innymi pojazdy budowlane. Zdjęcie pochodzi z archiwum beneficjenta.

W drogę bez korków

Jakość infrastruktury drogowej wiele mówi o potencjale regionu. W Wielkopolsce, przy unijnym wsparciu, prowadzonych jest obecnie kilka kluczowych inwestycji drogowych.

Więcej
Wizualizacja przedstawia skwer. Widoczne są na nim zdegradowane budynki oraz nowy, przeszklony, parterowy obiekt. Wizualizacja pochodzi z archiwum beneficjenta.

Szkolenia z rewitalizacji

Udział w darmowych warsztatach, wykładach i wizytach studyjnych oraz bezpłatne konsultacje eksperckie z zakresu rewitalizacji. To wszystko czeka na gminy z województwa wielkopolskiego, które zdecydowały się (lub dopiero zdecydują się) wziąć udział w projekcie wspierającym w przygotowaniu i wdrażaniu działań rewitalizacyjnych.

Więcej
Grafika stworzona jest w czerwono-biało-szarych barwach. Jej środkowa część to zdjęcie uściśniętych dłoni. Na specjalnych kafelkach wymienione są możliwości wsparcia jakie oferuje Wielkopolski Fundusz Rozwoju: Pożyczka Ekspansja, Pożyczka Regionalna, Linia Finansowa II, Pożyczka Płynnościowa, Poręczenie, Pożyczka Hipoteczna, Pożyczka EKO-Energetyczna, Pożyczka Obrotowa. Grafika pochodzi z archiwum Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

Pożyczki dla wielkopolskich przedsiębiorców

Przedsiębiorco! Chcesz zainwestować w OZE, kupić nieruchomość albo potrzebujesz środków na bieżące wydatki? Właśnie pojawiły się na rynku trzy nowe pożyczki, które oferuje Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o.

Więcej
Promujemy naszych beneficjentów zmieniamywielkopolskie@umww.pl
Zestaw logotypów: Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa i Unia Europejska