Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Logo Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Ukazał się ósmy numer e-magazynu „Nasz Region”. Tworzymy go z myślą o Czytelnikach, którzy szukają aktualnych informacji o tym, jak zmienia się Wielkopolska dzięki Funduszom Europejskim.

„Nawet postawienie ławki w parku wielokrotnie powoduje, że ludzie nie są zadowoleni. Bo albo chcieli ławkę w innym miejscu, albo zamiast ławki lampę. To pokazuje, że kluczowe jest, by pracować z ludźmi, a nie dla ludzi” – mówi Magdalena Popłońska-Kowalska, ekspert ds. polityki społecznej. Przeczytaj wywiad „Działajmy z ludźmi, a nie dla ludzi” i przekonaj się, że rewitalizacja to nie tylko wizerunkowe zmiany placów czy budynków.

Wielkopolska potrzebuje dobrze wykwalifikowanych pracowników. Kuźnią prawdziwych zawodowców są Centra Kształcenia Zawodowego, które powstały w Ostrowie Wielkopolskim i Swarzędzu. Odwiedziliśmy te miejsca z kamerą. Obejrzyj film, a także przeczytaj artykuł „Wykształcony absolwent, kompetentny pracownik” i przekonaj się, że wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt placówki mogą kształcić przyszłych fachowców, tak potrzebnych na rynku pracy.

Jak zwykle, w naszym wydawnictwie nie zabraknie innych artykułów, filmów czy materiałów audio o WRPO 2014+. Polecamy!

Obejrzyj bezpłatny e-magazyn „Nasz Region” – kliknij 

Na banerze widać zdjęcie placu z fontanną

Pobierz jako PDF